Dort Šmoulinka

Hodnocení:

Složení: Fondán, Barvivo gelové, Jedlý tisk

Nejdříve za 3 dny
Velikost: Výška Cena
14 cm 1 389 Kč
10 cm 1 849 Kč
10 cm 2 309 Kč
10 cm 2 769 Kč

Modrý šmoulí dort

Modrý dětský dort Šmoulinka je dokonalým způsobem, jak oslavit narozeniny vašeho malého šmoulího fanouška! Tento lahodný dort je zdoben barevnými postavami šmoulů a šmoulinky, které jsou tištěny jedlým inkoustem na jedlý papír. Barevný tisk je díky kvalitnímu jedlému inkoustu zdravotně nezávadný. Každý kousek tohoto dortu je plný kvalitních ingrediencí a ruční výroby a přinese radost oslavujícímu dítěti i hostům narozeninové oslavy. Buďte hvězdou narozeninové oslavy s tímto okouzlujícím dortem. V nabídce Frutiko máme mnoho druhů narozeninových dortů a dětských dortů, jako dárek k narozeninám jsou ale oblíbené také ovocné kytice z čerstvého ovoce a belgické čokolády. Vše doručujeme chlazené, čerstvé a dárkově balené kamkoli po České republice.

mléko, sója, lepek, vejce

Jak dlouho vydrží pečené produkty?

Dorty, cupcakes, dortové kytice a další zákusky doporučujeme spotřebovat co nejdříve, ideálně ihned po doručení nebo do 24 hodin. Pečené produkty pro vás chystáme čerstvé tesně před doručením, korpusy a piškoty pečeme jeden den předem. Produkty, které obsahují krém uchovejte v lednici, dortové kytice bez krému stačí skladovat na chladném místě. Maximální doba spotřeby je 48 hodin, po této době se krém může začít kazit a piškot může začít tvrdnout - okorat.

Jak produkty doručujete?

Všechny produkty dopravují po Praze a Středočeském kraji naši řidiči chladícími vozy. Do ostatních měst ČR je rozváží kurýrní služba Messenger v termoboxech se suchým ledem a chladítky.

S jakým předstihem dort objednat?

Klasické pečené dorty je potřeba objednat nejméně tři dny před požadovaným doručením, doporučujeme ale objednávat s větším předstihem.

Hodnocení zákazníků

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.

Podobné výrobky

Nejčastěji dohromady zakoupené

Wau efekt

skvělý moment překvapení a nadšení při předání dárku

Originální

zdravý a zároveň univerzální dárek pro každého

TOP kvalita

surovin, ovoce a čokolády, ruční výroba

100% čerstvost

kytice jsou vyráběny těsně před předáním a doručovány chlazené

Skvělý servis

spokojenost zákazníka na 1. místě, garance spokojenosti