Dort Z lásky

Hodnocení:

Složení: Fondán, Barvivo gelové

Nejdříve za 3 dny
Velikost: Výška Cena
14 cm 1 389 Kč
10 cm 1 729 Kč
10 cm 2 189 Kč
10 cm 2 659 Kč

Z lásky darovaný dort

Slaví Vaše láska narozeniny a chcete ji překvapit něčím jedinečným a originálním? Frutiko vyrábí fondánové dorty na zakázku. Krásný dort s červeným fondánem a roztomilými myškami doplněný srdíčky můžete darovat jako narozeninové překvapení nebo k jiné příležitosti, například výročí nebo jen tak z lásky. Veškeré suroviny jsou pečlivě vybírány a je dbán velký důraz na kvalitu. K vyznání lásky patří neodmyslitelně květiny. Frutiko nabízí čerstvé holandské květiny v pugétech nebo krabicích. Kdo by odolal vyznání lásky květinami a sladkým dortem.

Speciální dorty s doručením po celé ČR

Dorty na zakázku Praha, Brno a celá republika rozvíjí milí kurýři až ke dvěma směrem a kamkoli si budete přát. K dortu Z lásky se skvěle hodí rudé růže v krabici a plyšový medvěd. Tomu říká romantický dárek. Dorty je nutné objednat s předstihem. Odpovězte do kalendáře, zaškrtněte si datum narození nebo výročí Vaší lásky a na dárek již dříve myslet, jen včas objednat. Frutiko nabízí široký výběr dárků a specializuje se na ovocné kytice .

mléko, sója, lepek, vejce

Jak dlouho vydrží pečené produkty?

Dorty, cupcakes, dortové kytice a další zákusky doporučujeme spotřebovat co nejdříve, ideálně ihned po doručení nebo do 24 hodin. Pečené produkty pro vás chystáme čerstvé tesně před doručením, korpusy a piškoty pečeme jeden den předem. Produkty, které obsahují krém uchovejte v lednici, dortové kytice bez krému stačí skladovat na chladném místě. Maximální doba spotřeby je 48 hodin, po této době se krém může začít kazit a piškot může začít tvrdnout - okorat.

Jak produkty doručujete?

Všechny produkty dopravují po Praze a Středočeském kraji naši řidiči chladícími vozy. Do ostatních měst ČR je rozváží kurýrní služba Messenger v termoboxech se suchým ledem a chladítky.

S jakým předstihem dort objednat?

Klasické pečené dorty je potřeba objednat nejméně tři dny před požadovaným doručením, doporučujeme ale objednávat s větším předstihem.

Hodnocení zákazníků

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.

Podobné výrobky

Wau efekt

skvělý moment překvapení a nadšení při předání dárku

Originální

zdravý a zároveň univerzální dárek pro každého

TOP kvalita

surovin, ovoce a čokolády, ruční výroba

100% čerstvost

kytice jsou vyráběny těsně před předáním a doručovány chlazené

Skvělý servis

spokojenost zákazníka na 1. místě, garance spokojenosti