Fotbalové dortové nanuky

Hodnocení:

Složení: Piškotový korpus, Potravin. barva (glycerol, barvivo, emulgátor), Čokoláda, Barvivo gelové, Bílá čokoláda, Krém na cupcakes

Velikost: Počet Cena
5 ks 399 Kč
10 ks 729 Kč
15 ks 1 049 Kč
20 ks 1 319 Kč

Dortové nanuky Fotbalové

Lahodná novinka dortové nanuky jsou vyrobené z lahodného těsta smíchaného s krémem z mascarpone a belgické čokolády. Tyto pečené nanuky jsou pak namočené do belgické čokolády - bílé a barvivem obarvené na zeleno a ozdobené čokoládovými fotbalovými míči a fotbalovými posypky. Dárek pro fotbalistu jistě potěší nejen malé fotbalisty ale i ty starší - dospělé. Dortové nanuky můžete nakombinovat také s fotbalovými jahodami - jahodami v belgické čokoládě v podobě fotbalových míčů.

vejce, mléko, sója, lepek

Jak dlouho vydrží pečené produkty?

Dorty, cupcakes, dortové kytice a další zákusky doporučujeme spotřebovat co nejdříve, ideálně ihned po doručení nebo do 24 hodin. Pečené produkty pro vás chystáme čerstvé tesně před doručením, korpusy a piškoty pečeme jeden den předem. Produkty, které obsahují krém uchovejte v lednici, dortové kytice bez krému stačí skladovat na chladném místě. Maximální doba spotřeby je 48 hodin, po této době se krém může začít kazit a piškot může začít tvrdnout - okorat.

Jak produkty doručujete?

Všechny produkty dopravují po Praze a Středočeském kraji naši řidiči chladícími vozy. Do ostatních měst ČR je rozváží kurýrní služba Messenger v termoboxech se suchým ledem a chladítky.

Hodnocení zákazníků

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.

Podobné výrobky

Nejčastěji dohromady zakoupené

Wau efekt

skvělý moment překvapení a nadšení při předání dárku

Originální

zdravý a zároveň univerzální dárek pro každého

TOP kvalita

surovin, ovoce a čokolády, ruční výroba

100% čerstvost

kytice jsou vyráběny těsně před předáním a doručovány chlazené

Skvělý servis

spokojenost zákazníka na 1. místě, garance spokojenosti