Halloween kytice

Hodnocení:

Složení: Jablka, Banán, Lískové ořechy, Tmavá čokoláda, Bílá čokoláda, Meloun kantalupe, Čokoláda, Ananas, Hrozno, Jahody, Meloun medový

Velikost: Váha Cena
0.80 kg 809 Kč
1.30 kg 1 149 Kč
2.00 kg 1 729 Kč
2.00 kg 1 849 Kč

Halloween

Duchové, dýně, strašidla, to vše patří k období Hallowenu, který se každoročně slaví 30. října. Frutiko pro vás připravilo speciální halloweenskou ovocnou kytici. Pokud chystáte halloweenskou oslavu, pak je tato kytice přesně to, co Vám nesmí chybět. Dokonale skloubíte pohoštění pro hosty a ovocná kytice se bude skvěle vyjímat jako halloweenská dekorace. Halloweenská party s Frutiko ovocnou kyticí bude originální překvapení pro Vaše hosty.

Ovocná kytice Halloween obsahuje to nejčerstvější ovoce, některé je namočené v pravé belgické čokoládě a vykukují z ní duchové a netopýři.

Doručení po celé České republice 7 dní v týdnu

Halloweenskou kytici Vám doručíme na Vaši oslavu nebo přímo do rukou osobě, kterou chcete potěšit a překvapit. Naši vždy usměvaví kurýři ji předají vždy čerstvou a s kartičkou, na které můžete zanechat vzkaz.

Netradiční dárková služba Frutiko.cz nabízí kromě ovocných kytic i kytice dortové nebo muffiny a cupcakes, které jsou skvělm doplněním všech oslav. Vyberte si ze široké škály muffinů a cupcaků a připravte pro Vaše hosty nezapomenutelné občerstvení.

mléko, sója

Jak produkty doručujete?

Všechny produkty dopravují po Praze a Středočeském kraji naši řidiči chladícími vozy. Do ostatních měst ČR je rozváží kurýrní služba Messenger v termoboxech se suchým ledem a chladítky.

Jak dlouho ovoce vydrží?

Ovocné kytice a bonboniéry je třeba spotřebovat do 24 hodin od doručení. Nesnědený zbytek vyjměte ze špejlí a obalu, vložte do uzavíratelné krabičky na jídlo a uchovejte v lednici. Zkonzumujte co nejdříve.

Hodnocení zákazníků

Ľubica Hajnalová Buvalová

06.08.2021

Kytička potešila, ovocie chutilo, jedine melón, že bol chuťovo menej výrazný (je to pochopiteľne, keďže nie je jeho sezóna:)

Podobné výrobky

Ovocný sen

Ovocný sen

od 1 039 Kč

Zdravý zob

Zdravý zob

889 Kč

Babí léto

Babí léto

od 1 359 Kč

Hodně zdraví

Hodně zdraví

od 1 039 Kč

Nejčastěji dohromady zakoupené

Wau efekt

skvělý moment překvapení a nadšení při předání dárku

Originální

zdravý a zároveň univerzální dárek pro každého

TOP kvalita

surovin, ovoce a čokolády, ruční výroba

100% čerstvost

kytice jsou vyráběny těsně před předáním a doručovány chlazené

Skvělý servis

spokojenost zákazníka na 1. místě, garance spokojenosti