Registrace

Strašidelný dort
Strašidelný dort Strašidelný dort

Strašidelný dort na Halloween

Složení kytice:
Popcakes, Čokoláda bílá, Čokoláda tmavá, Sušenka,


Velikosti:
Přibližný počet:
Cena:
44
949 Kč


Hodnocení produktu rating rating rating rating rating
 
 

Bezpečná platba

Profesionální kurýři

100% čerstvost

Garance spokojenosti
Jak probíhá doručení

Strašidelný dort na Halloween

Konec října patří tradičně Halloweenu a je jako stvořen pro strašidelné Halloween dekorace, halloweenské masky, zapálené halloweenské dýně a také halloweenské party. Překvapte své hosty originálním a netradičním občerstvením. Frutiko připravilo sezonní nabídku pro ty, kteří se nebojí a s radostí slaví svátek Halloween.

Dort z čerstvě napečených čokoládových popcaků namáčených v pravé belgické čokoládě v barvách Halloweenu zdobí uprostřed linecké kolečko potažené fondánem s motivem netopýra. Zaručujeme, že na sebe strhne veškerou pozornost.

Netradiční Halloween dort až k Vám domů

Potěšte své děti a přibalte jim do školy originální strašidelný dort, nebo ho doneste kolegům do práce. Netradiční dárková služba Frutiko rozváží po celé České republice. Doporučujeme objednat dort s jednodenním předstihem. Doplňte Halloweeenské občerstvení o tematickou Halloween ovocnou kytici, ovocnou bonboniéru,nebo lahodné muffiny.

Mléko, sója, lepek, vejce

Hodnocení produktu

Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!
Nejhorší           Nejlepší

placeholder

Jitka Vymětalová

Jsem velmi spokojená s možností objednat si u vás dort nebo jiný výrobek pro svoji rodinu bydlící od nás hodně daleko. Objednávání je velmi snadné, placení i doručení výborné. Mojí rodině vše chutná a posílají nám fotku s dortem (já zatím neochutnala...) Děkuji velice za vaše skvělé služby!