Strašidelný dort

Hodnocení:

Složení: Popcakes, Sušenky, Fondán, Tmavá čokoláda, Bílá čokoláda, Čokoláda pomerančová, čokokousky, Čokoláda

Velikost: Počet Cena
44 ks 1 049 Kč

Strašidelný dort na Halloween

Konec října patří tradičně Halloweenu a je jako stvořen pro strašidelné Halloween dekorace, halloweenské masky, zapálené halloweenské dýně a také halloweenské party. Překvapte své hosty originálním a netradičním občerstvením. Frutiko připravilo sezonní nabídku pro ty, kteří se nebojí a s radostí slaví svátek Halloween.

Dort z čerstvě napečených čokoládových popcaků namáčených v pravé belgické čokoládě v barvách Halloweenu zdobí uprostřed linecké kolečko potažené fondánem s motivem netopýra. Zaručujeme, že na sebe strhne veškerou pozornost.

Netradiční Halloween dort až k Vám domů

Potěšte své děti a přibalte jim do školy originální strašidelný dort, nebo ho doneste kolegům do práce. Netradiční dárková služba Frutiko rozváží po celé České republice. Doporučujeme objednat dort s jednodenním předstihem. Doplňte Halloweeenské občerstvení o tematickou Halloween ovocnou kytici, ovocnou bonboniéru,nebo lahodné muffiny.

mléko, sója, lepek, vejce

Jak dlouho vydrží pečené produkty?

Dorty, cupcakes, dortové kytice a další zákusky doporučujeme spotřebovat co nejdříve, ideálně ihned po doručení nebo do 24 hodin. Pečené produkty pro vás chystáme čerstvé tesně před doručením, korpusy a piškoty pečeme jeden den předem. Produkty, které obsahují krém uchovejte v lednici, dortové kytice bez krému stačí skladovat na chladném místě. Maximální doba spotřeby je 48 hodin, po této době se krém může začít kazit a piškot může začít tvrdnout - okorat.

Jak produkty doručujete?

Všechny produkty dopravují po Praze a Středočeském kraji naši řidiči chladícími vozy. Do ostatních měst ČR je rozváží kurýrní služba Messenger v termoboxech se suchým ledem a chladítky.

Hodnocení zákazníků

Jitka Vymětalová

06.08.2021

Jsem velmi spokojená s možností objednat si u vás dort nebo jiný výrobek pro svoji rodinu bydlící od nás hodně daleko. Objednávání je velmi snadné, placení i doručení výborné. Mojí rodině vše chutná a posílají nám fotku s dortem (já zatím neochutnala...) Děkuji velice za vaše skvělé služby!

Podobné výrobky

Narozeninový dort

Narozeninový dort

od 1 259 Kč

Čarovná noc

Čarovná noc

od 1 039 Kč

Barevné růže

Barevné růže

od 1 039 Kč

Královská pohádka

Královská pohádka

od 1 259 Kč

Nejčastěji dohromady zakoupené

Wau efekt

skvělý moment překvapení a nadšení při předání dárku

Originální

zdravý a zároveň univerzální dárek pro každého

TOP kvalita

surovin, ovoce a čokolády, ruční výroba

100% čerstvost

kytice jsou vyráběny těsně před předáním a doručovány chlazené

Skvělý servis

spokojenost zákazníka na 1. místě, garance spokojenosti