Barevné růže

Hodnocení:

Složení: Popcakes, Barvivo gelové, Bílá čokoláda, Čokoláda pomerančová, Červené kakaové máslo

Velikost: Počet Cena
40 ks 989 Kč
60 ks 1 374 Kč
80 ks 1 759 Kč

Kytice barevných růží

Barevná růže je dortová kytice Frutiko z čersvých kakaových muffinů zdobených barevnou belgickou čokoládou vytvarovanou do žluté, oranžové a červené růže. Košík s barevnými růžemi z muffinů v čokoládě potěší jako dárek ženy i muže a nahradí klasický korpusový dort jako oroginálnější varianta.

Sladkou kytici barevných růží si můžete objednat online namísto dortu i dárku zároveň a poslat ji také místo květin své ženě či přítelkyni kamkoli po celé ČR s Vaším osobním přáním. Pro ženy hlídající si linii je vhodná dortová kytice Rudé růže z čerstvých muffinů s červeným barvivem bez čokolády. Potěšte svou lásku originální barevnou růží, na které si pochutná.

mléko, sója, lepek, vejce

Jak dlouho vydrží pečené produkty?

Dorty, cupcakes, dortové kytice a další zákusky doporučujeme spotřebovat co nejdříve, ideálně ihned po doručení nebo do 24 hodin. Pečené produkty pro vás chystáme čerstvé tesně před doručením, korpusy a piškoty pečeme jeden den předem. Produkty, které obsahují krém uchovejte v lednici, dortové kytice bez krému stačí skladovat na chladném místě. Maximální doba spotřeby je 48 hodin, po této době se krém může začít kazit a piškot může začít tvrdnout - okorat.

Jak produkty doručujete?

Všechny produkty dopravují po Praze a Středočeském kraji naši řidiči chladícími vozy. Do ostatních měst ČR je rozváží kurýrní služba Messenger v termoboxech se suchým ledem a chladítky.

Hodnocení zákazníků

Jana Neuschlová

20.08.2018

Nakupovala jsem zde již několikrát a vždy jsem byla nad míru spokojená. Dárek potěšil a byl velice chutný. Jedním slovem super!
Podobné výrobky

Kytice růží

Kytice růží

od 989 Kč

Dětský dort

Dětský dort

od 799 Kč

Barevný dort

Barevný dort

od 799 Kč

Čarovná noc

Čarovná noc

od 989 Kč

Nejčastěji dohromady zakoupené

Wau efekt

skvělý moment překvapení a nadšení při předání dárku

Originální

zdravý a zároveň univerzální dárek pro každého

TOP kvalita

surovin, ovoce a čokolády, ruční výroba

100% čerstvost

kytice jsou vyráběny těsně před předáním a doručovány chlazené

Skvělý servis

spokojenost zákazníka na 1. místě, garance spokojenosti