Barevné růže

Hodnocení:

Složení: Popcakes, Barvivo gelové, Bílá čokoláda, Čokoláda pomerančová, Červené kakaové máslo, Čokoláda

Velikost: Počet Cena
40 ks 1 039 Kč
60 ks 1 439 Kč
80 ks 1 849 Kč

Kytice barevných růží

Barevná růže je dortová kytice Frutiko z čersvých kakaových muffinů zdobených barevnou belgickou čokoládou vytvarovanou do žluté, oranžové a červené růže. Košík s barevnými růžemi z muffinů v čokoládě potěší jako dárek ženy i muže a nahradí klasický korpusový dort jako oroginálnější varianta.

Sladkou kytici barevných růží si můžete objednat online namísto dortu i dárku zároveň a poslat ji také místo květin své ženě či přítelkyni kamkoli po celé ČR s Vaším osobním přáním. Pro ženy hlídající si linii je vhodná dortová kytice Rudé růže z čerstvých muffinů s červeným barvivem bez čokolády. Potěšte svou lásku originální barevnou růží, na které si pochutná.

mléko, sója, lepek, vejce

Jak dlouho vydrží pečené produkty?

Dorty, cupcakes, dortové kytice a další zákusky doporučujeme spotřebovat co nejdříve, ideálně ihned po doručení nebo do 24 hodin. Pečené produkty pro vás chystáme čerstvé tesně před doručením, korpusy a piškoty pečeme jeden den předem. Produkty, které obsahují krém uchovejte v lednici, dortové kytice bez krému stačí skladovat na chladném místě. Maximální doba spotřeby je 48 hodin, po této době se krém může začít kazit a piškot může začít tvrdnout - okorat.

Jak produkty doručujete?

Všechny produkty dopravují po Praze a Středočeském kraji naši řidiči chladícími vozy. Do ostatních měst ČR je rozváží kurýrní služba Messenger v termoboxech se suchým ledem a chladítky.

Hodnocení zákazníků

Jana Neuschlová

20.08.2018

Nakupovala jsem zde již několikrát a vždy jsem byla nad míru spokojená. Dárek potěšil a byl velice chutný. Jedním slovem super!
Podobné výrobky

Kytice růží

Kytice růží

od 1 039 Kč

Dětský dort

Dětský dort

od 839 Kč

Barevný dort

Barevný dort

od 839 Kč

Čarovná noc

Čarovná noc

od 1 039 Kč

Nejčastěji dohromady zakoupené

Wau efekt

skvělý moment překvapení a nadšení při předání dárku

Originální

zdravý a zároveň univerzální dárek pro každého

TOP kvalita

surovin, ovoce a čokolády, ruční výroba

100% čerstvost

kytice jsou vyráběny těsně před předáním a doručovány chlazené

Skvělý servis

spokojenost zákazníka na 1. místě, garance spokojenosti