Čarovná noc

Hodnocení:

Složení: Čokoláda, Bílá čokoláda, Tmavá čokoláda, Čokoláda pomerančová, Popcakes

Velikost: Počet Cena
40 ks 1 039 Kč
60 ks 1 439 Kč
80 ks 1 849 Kč

Kytice Čarovná noc na Halloween 2015

Kytice Čarovná noc potěší jako sladkost i dekorace na Halloween i k jiné příležitosti. Halloweenské sladkosti - muffiny zdobené tmavou a oranžovou čokoládou naaranžované do krásné dortové kytice udělá na Halloween 2015 radost nejen dětem ale i dospělým.

Dortové kytice doručíme na jakoukoli adresu v ČR za 169 Kč dárkově balenou s mašlí a blahopřáním s Vaším vzkazem pro příjemce zdarma!

sója, lepek, vejce, mléko

Čokoláda - cukr, kakaové máslo, emulgátor: E322 SOJOVÝ lecitin, aroma, rostlinný tuk (palmová jádra, kokosový ořech), Bílá čokoláda - sušené MLÉKO, laktóza., Hořká čokoláda - kakaová hmota, odtučněné kakao, laktóza., Čokoláda pomerančová - sušené MLĚKO, barvivo E160e, E110, glycerol (422), lecitin (322), Popcakes - pšeničná mouka, cukr, rostlinný tuk (palmový a slunečnicový), modifikovaný škrob, dextroza, sušené bílky, pečící prášek (E450, E500), odtučněné sušené mléko, regulátor vlhkosti: sorbitol. emulgátory: sojový lecitin, E472e, sůl, aroma., Práškové barvivo E129. (může negativně ovlivňovat pozornost dětí)

Jak dlouho vydrží pečené produkty?

Dorty, cupcakes, dortové kytice a další zákusky doporučujeme spotřebovat co nejdříve, ideálně ihned po doručení nebo do 24 hodin. Pečené produkty pro vás chystáme čerstvé tesně před doručením, korpusy a piškoty pečeme jeden den předem. Produkty, které obsahují krém uchovejte v lednici, dortové kytice bez krému stačí skladovat na chladném místě. Maximální doba spotřeby je 48 hodin, po této době se krém může začít kazit a piškot může začít tvrdnout - okorat.

Jak produkty doručujete?

Všechny produkty dopravují po Praze a Středočeském kraji naši řidiči chladícími vozy. Do ostatních měst ČR je rozváží kurýrní služba Messenger v termoboxech se suchým ledem a chladítky.

Hodnocení zákazníků

Jana Glončáková

06.08.2021

Byl to dárek pro paní učitelku...a prý moc dobrý!

Podobné výrobky

Nejčastěji dohromady zakoupené

Wau efekt

skvělý moment překvapení a nadšení při předání dárku

Originální

zdravý a zároveň univerzální dárek pro každého

TOP kvalita

surovin, ovoce a čokolády, ruční výroba

100% čerstvost

kytice jsou vyráběny těsně před předáním a doručovány chlazené

Skvělý servis

spokojenost zákazníka na 1. místě, garance spokojenosti