Fotbalový míč

Hodnocení:

Složení: Ananas, Hrozno, Jahody, Meloun medový, Jablka, Kokos, Tmavá čokoláda, Bílá čokoláda, Meloun kantalupe, Čokoláda

Velikost: Výška Váha Cena
25 cm 0.90 kg 789 Kč
30 cm 1.40 kg 1 019 Kč

Fotbalová ovocná kytice

Máte doma fotbalového fanouška nebo fotbalového hráče? Připravili jsme dárek s motivem fotbalového míče a toho nejčerstvějšího ovoce. Originální dárek pro děti i dospělé. Na špici ovocné květiny se tkví velké ananasové kolečko namočené do pravé belgické čokolády v barvách fotbalového míče. Kytice je složená z toho nejčerstvějšího ananasu, jahod, melounu, pomeranče a jablek. Je to originální dárek, který potěší, překvapí a uspokojí chuťové buňky všem mlsným jazýčkům

Rozvoz 7 dní v týdnu po celé České republice

Nechte si dárek zaslat kamkoliv si budete přát a překvapte tak obdarovaného ve škole nebo třeba v kanceláři. Nabízíme možnost zanechat oslavenci Vaše osobní blahopřání, které vytiskneme na kartičku a připevníme k dárku. Dárková služba Frutiko nabízí nejenom krásné ovocné kytice, ale i čokoládové kytice nebo dortové a netradiční dárky k různým příležitostem. Podívejte se na nabídku a nechte se inspirovat. Ovocné kytice rozvážíme po celé České republice 7 dní v týdnu. Ke každému produktu můžete zanechat osobní vzkaz, který bude vytištěn na kartičku.

mléko, sója

Jak produkty doručujete?

Všechny produkty dopravují po Praze a Středočeském kraji naši řidiči chladícími vozy. Do ostatních měst ČR je rozváží kurýrní služba Messenger v termoboxech se suchým ledem a chladítky.

Jak dlouho ovoce vydrží?

Ovocné kytice a bonboniéry je třeba spotřebovat do 24 hodin od doručení. Nesnědený zbytek vyjměte ze špejlí a obalu, vložte do uzavíratelné krabičky na jídlo a uchovejte v lednici. Zkonzumujte co nejdříve.

Hodnocení zákazníků

Ludmila Dohnálková

11.06.2018

Děkuji za velmi pěknou a vtipnou ovocnou kytici.

Lydie Trávníčková

17.05.2018

Moc děkuji,díky Vám jsem měla originální dárek pro manžela k narozeninám.A ještě mu zůstal krásný fotbalový hrnek.

Podobné výrobky

Nejčastěji dohromady zakoupené

Wau efekt

skvělý moment překvapení a nadšení při předání dárku

Originální

zdravý a zároveň univerzální dárek pro každého

TOP kvalita

surovin, ovoce a čokolády, ruční výroba

100% čerstvost

kytice jsou vyráběny těsně před předáním a doručovány chlazené

Skvělý servis

spokojenost zákazníka na 1. místě, garance spokojenosti