Mimoni

Hodnocení:

Složení: Banán, Tmavá čokoláda, Bílá čokoláda, Mléčná čokoláda, čokokousky, skořicový cukr, Potravin. barva (glycerol, barvivo, emulgátor), Čokoláda

Velikost: Výška Váha Cena
20 cm 0.80 kg 729 Kč

Banánová kytice Mimoni

Kytice Mimoni překvapí Vaše blízké jako dárek k narozeninám, dárek k výročí či dárek k Vánocům. Tato sladká kytice, která v sobě skrývá lahodnou kombinaci banánů, potěší jako originální dárek ke každé příležitosti. Navíc Vám zůstane roztomilý  hrneček jako připomínka toho, kdo Vám kytičku daroval. Objednejte kytičku online svým známým, rodině či přátelům jen tak pro radost a pro hezký den, nebo jako dárek k významným datům a výročím. Vaši kytici doručí kurýr obdarovanému do práce či domů a ke kytici přidáme blahopřání s Vaším osobním vzkazem pro příjemce kytice

Vyhovuje Vám tato cenová hladina, stačí Vám menší kytička, chcete si nechat hrníček, ale přece jen by to chtělo něco.... ?! Něco jako čokoládu navíc?! Co třeba čokoládová kytice Vše nejlepší?! Spousta belgické čokolády, oříšků jak pro veverku (na přání lze i bez nich) a nejsladší jahody, jaké se v danou roční dobu dají na trhu sehnat :)

mléko, sója

Jak produkty doručujete?

Všechny produkty dopravují po Praze a Středočeském kraji naši řidiči chladícími vozy. Do ostatních měst ČR je rozváží kurýrní služba Messenger v termoboxech se suchým ledem a chladítky.

Jak dlouho ovoce vydrží?

Ovocné kytice a bonboniéry je třeba spotřebovat do 24 hodin od doručení. Nesnědený zbytek vyjměte ze špejlí a obalu, vložte do uzavíratelné krabičky na jídlo a uchovejte v lednici. Zkonzumujte co nejdříve.

Hodnocení zákazníků

Běla Mourečková

06.08.2021

Krásná mimoní kytice dorazila dneska tátovi k svátku. Mimoni úžasní ? Měli jsme Boba, Kevina i Stuarta ?? Chuťově byla kytička také výborná, už nám z ní nic nezbylo ? Určitě jako dáreček super ?? Děkujeme!

Šárka P.

06.08.2021

Úžasný, krásný a hlavně potěšilo.
Děkuji moc

Podobné výrobky

Nejčastěji dohromady zakoupené

Wau efekt

skvělý moment překvapení a nadšení při předání dárku

Originální

zdravý a zároveň univerzální dárek pro každého

TOP kvalita

surovin, ovoce a čokolády, ruční výroba

100% čerstvost

kytice jsou vyráběny těsně před předáním a doručovány chlazené

Skvělý servis

spokojenost zákazníka na 1. místě, garance spokojenosti