MINI Tulipán

Hodnocení:

Složení: Jahody, Meloun medový, Meloun kantalupe, Ananas, Hrozno

Velikost: Výška Váha Cena
15 cm 0.40 kg 579 Kč

Ovocný MINI Tulipán

Kytice MINI Tulipán překvapí Vaše blízké jako dárek k narozeninám, dárek k výročí či dárek k Vánocům. Tato sladká kytice, která v sobě skrývá lahodnou kombinaci sladkého melounu, šťavnatých jahod, ananasu, hroznového vína a zelených jablek zdobených hořkou čokoládou potěší jako originální dárek ke každé příležitosti. Navíc Vám zůstane roztomilý puntíkatý hrneček jako připomínka toho, kdo Vám kytičku daroval. Objednejte kytičku online svým známým, rodině či přátelům jen tak pro radost a pro hezký den, nebo jako dárek k významným datům a výročím. Vaši kytici doručí kurýr obdarovanému do práce či domů a ke kytici přidáme blahopřání s Vaším osobním vzkazem pro příjemce kytice

Vyhovuje Vám tato cenová hladina, stačí Vám menší kytička, chcete si nechat hrníček, ale přece jen by to chtělo něco.... ?! Něco jako čokoládu navíc?! Co třeba čokoládová kytice Vše nejlepší?! Spousta belgické čokolády, oříšků jak pro veverku (na přání lze i bez nich) a nejsladší jahody, jaké se v danou roční dobu dají na trhu sehnat :)

Jak produkty doručujete?

Všechny produkty dopravují po Praze a Středočeském kraji naši řidiči chladícími vozy. Do ostatních měst ČR je rozváží kurýrní služba Messenger v termoboxech se suchým ledem a chladítky.

Jak dlouho ovoce vydrží?

Ovocné kytice a bonboniéry je třeba spotřebovat do 24 hodin od doručení. Nesnědený zbytek vyjměte ze špejlí a obalu, vložte do uzavíratelné krabičky na jídlo a uchovejte v lednici. Zkonzumujte co nejdříve.

Hodnocení zákazníků

Sabina J.

18.08.2021

Spokojenost na všech stranách, objednavatel i obdarovaný. Děkuji.

Hanka A.

06.08.2021

Objednávala jsem již dvakrát jako dárek k narozeninám. Komunikace naprosto bez problémů, dárek byl doručen překvapivě brzy a obdarované kamarádky byly nadšené. Děkuji a určitě objednám i příště.

Marcela Krčmářová

08.05.2019

Služby jsem využila již několikrát a vždy spokojenost! Děkuji

Ivana G.

23.05.2018

Musím napsat obrovské poděkování , kdy mi Frutiko vyšlo naprosto dokonale vstříc a pomohlo napravit moji chybu při objednávce.
A ovocná kytička byla samozřejmě krásná, čerstvá, kvalitní.
Děkuji!

Podobné výrobky

Nejčastěji dohromady zakoupené

Wau efekt

skvělý moment překvapení a nadšení při předání dárku

Originální

zdravý a zároveň univerzální dárek pro každého

TOP kvalita

surovin, ovoce a čokolády, ruční výroba

100% čerstvost

kytice jsou vyráběny těsně před předáním a doručovány chlazené

Skvělý servis

spokojenost zákazníka na 1. místě, garance spokojenosti