Registrace

MINI Tulipán
MINI Tulipán MINI Tulipán MINI Tulipán MINI Tulipán MINI Tulipán

MINI Tulipán

Složení kytice:
Ananas, Jahody, Hrozno,


Velikosti:
Výška:
Váha:
Cena:
15 cm
0,4 kg
499 Kč


Hodnocení produktu rating rating rating rating rating
 
 

Bezpečná platba

Profesionální kurýři

100% čerstvost

Garance spokojenosti
Jak probíhá doručení

Ovocný MINI Tulipán

Kytice MINI Tulipán překvapí Vaše blízké jako dárek k narozeninám, dárek k výročí či dárek k Vánocům. Tato sladká kytice, která v sobě skrývá lahodnou kombinaci sladkého melounu, šťavnatých jahod, ananasu, hroznového vína a zelených jablek zdobených hořkou čokoládou potěší jako originální dárek ke každé příležitosti. Navíc Vám zůstane roztomilý puntíkatý hrneček jako připomínka toho, kdo Vám kytičku daroval. Objednejte kytičku online svým známým, rodině či přátelům jen tak pro radost a pro hezký den, nebo jako dárek k významným datům a výročím. Vaši kytici doručí kurýr obdarovanému do práce či domů a ke kytici přidáme blahopřání s Vaším osobním vzkazem pro příjemce kytice

Vyhovuje Vám tato cenová hladina, stačí Vám menší kytička, chcete si nechat hrníček, ale přece jen by to chtělo něco.... ?! Něco jako čokoládu navíc?! Co třeba čokoládová kytice Vše nejlepší?! Spousta belgické čokolády, oříšků jak pro veverku (na přání lze i bez nich) a nejsladší jahody, jaké se v danou roční dobu dají na trhu sehnat :)

mléko, sója

Hodnocení produktu

Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!
Nejhorší           Nejlepší

placeholder

Ivana G.

Musím napsat obrovské poděkování , kdy mi Frutiko vyšlo naprosto dokonale vstříc a pomohlo napravit moji chybu při objednávce. A ovocná kytička byla samozřejmě krásná, čerstvá, kvalitní. Děkuji!