LILA Ovocný mix

Hodnocení:

Složení: Jahody, Jablka, Banán, Sušenky, Bílá čokoláda, Čokoláda karamelová, Zlatý bisquit, Potravin. barva (glycerol, barvivo, emulgátor), Čokoláda

Velikost: Přibližný počet Váha Cena
9 ks 0.40 kg 459 Kč
15 ks 0.60 kg 639 Kč
21 ks 0.80 kg 869 Kč

Mix ovoce v čokoládě lila

Čerstvé jahody, banány a jablka Granny Smith namočené v bílé - potravinářskou barvou lila barvené čokoládě a karamelové zlaté čokoládě. Zdobené jsou dále rozdrcenými LOTUS sušenkami a zlatými šupinkami. Ovocné bonboniéry obsahující kousky čerstvého ovoce v belgické čokoládě jsou oblíbeným a netradičním dárkem k jakékoli události. Barvu čokolády a zdobení bonboniéry si můžete vybrat a my připravíme originální bonboniéru v barvách a designu dle vašich přání. Doručujeme čerstvé a chlazené, dárkově balené s blahopřáním kamkoli po ČR.

mléko, sója

Jak produkty doručujete?

Všechny produkty dopravují po Praze a Středočeském kraji naši řidiči chladícími vozy. Do ostatních měst ČR je rozváží kurýrní služba Messenger v termoboxech se suchým ledem a chladítky.

Jak dlouho ovoce vydrží?

Ovocné kytice a bonboniéry je třeba spotřebovat do 24 hodin od doručení. Nesnědený zbytek vyjměte ze špejlí a obalu, vložte do uzavíratelné krabičky na jídlo a uchovejte v lednici. Zkonzumujte co nejdříve.

Hodnocení zákazníků

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.

Podobné výrobky

Nejčastěji dohromady zakoupené

Wau efekt

skvělý moment překvapení a nadšení při předání dárku

Originální

zdravý a zároveň univerzální dárek pro každého

TOP kvalita

surovin, ovoce a čokolády, ruční výroba

100% čerstvost

kytice jsou vyráběny těsně před předáním a doručovány chlazené

Skvělý servis

spokojenost zákazníka na 1. místě, garance spokojenosti