Květinový romantický box

Hodnocení:

Složení: Chryzantémy, Eustoma, Eukalypt, Wax, Veronika

Velikost: Cena
1 619 Kč
2 289 Kč

Romantická květinová krabice

Květinová krabice s romantickými květy je nádherný dárek nebo překvapení pro Vaši lásku. Růže a chryzantémy laděné do jemné růžovo-fialové barvy jsou zasazeny v krabici ve tvaru srdce. Originální kytice, kterou se před svoji milou blýsknete.Originální kytice, kterou se před svoji milou blýsknete, vydrží v květinové krabici až 14 dní. Stačí ji občas pokropit nebo lehce zalít vodou.Květiny v krabici se jako dárek hod pro vaši romantickou schůzku, k výročí nebo jako nečekané překvapení.

Překvapte svoji lásku romantickým květinovým boxem

Překvapte svoji lásku a vše nechte na nás. Kytice objednejte online a my již vše ostatní zařídíme. Květinové krabice, ovocné kytice nebo muffiny rozvážíme vždy čersvé po celé České republice až do rukou obdarovaného. Ke každému dárku přikládáme kartičku, na kterou pro Vás vytiskneme vzkaz, přání nebo vyznání. Pokud si nepřejete, aby odarovaný zjistil od koho dárek je, my jim to rozhodně neprozradíme.

Jak se o květiny starat?

Květiny i květinové flowerboxy uchovávejte na světlém místě v pokojové teplotě. Nevystavujte je přílišnému teplu či slunci na okně či u topení. Květinám v pugétu vyměňujte vodu a stříhejte stonky jednou za dva až tři dny. Do flowerboxu přilévejte obden malé množství vody.

Jak dlouho květiny vydrží?

Květiny v pugétech i květinových boxech vydrží cca týden podle toho, jak se o ně budete starat.

Hodnocení zákazníků

J.Ebertova

04.10.2019

Byli jsme velice spokojeni, radost i prekvapeni bylo velike.Dorucovali jsme jiz 2x a urcite zase sluzeb Frutiko vyuzijeme)

Podobné výrobky

Nejčastěji dohromady zakoupené

Wau efekt

skvělý moment překvapení a nadšení při předání dárku

Originální

zdravý a zároveň univerzální dárek pro každého

TOP kvalita

surovin, ovoce a čokolády, ruční výroba

100% čerstvost

kytice jsou vyráběny těsně před předáním a doručovány chlazené

Skvělý servis

spokojenost zákazníka na 1. místě, garance spokojenosti