Karafiáty, růže, santini

Hodnocení:

Složení: Aspidistra, Růže, Santiny, Karafiáty, Rumora kapradí

Nejdříve zítra
Velikost: Cena
939 Kč

Frutiko Kytice červené karafiáty, žluté růže a zelené santini

Frutiko představuje naši úplnou novinku! Krásné květinové pugéty těch nejčerstvějších květin. Stylová kytice se skládá z následujících květin:

Žluté růže jako královny mezi květinami jsou symbolem půvabu, vášně a žlutá je barva přátelství a radosti ze života. Karafiáty zase symbolizují vášeň a emoce. Nakonec zelené santini barevně doladí tuto krásnou kytici, která potěší oko i srdce každého obdarovaného či obdarované.

Květiny se budou hodit jako originální dárek k narozeninám, svátku, výročí nebo jen tak pro radost. Dárku doručujeme kamkoliv po celé ČR externí službou za 169 Kč od úterý do pátku. V Praze, Brně a Středočeském kraji rozváží dárky naši milí a zkušení kurýři na kteroukoliv adresu, ať už domů nebo do práce. Vybrat si můžete z dopoledního či odpoledního rozvozu dárků. Bližší informace najde na stránkách Rozvoz kytic a dárků  

Kromě čerstvých květin se Frutiko specializuje i na výrobky z ovoce, čokolády a čerstvých muffinků a dortíků - přímo domů či do práce můžete nechat zaslat jednu z našich originálních kytic jako je Kytice růží.

Jak se o květiny starat?

Květiny i květinové flowerboxy uchovávejte na světlém místě v pokojové teplotě. Nevystavujte je přílišnému teplu či slunci na okně či u topení. Květinám v pugétu vyměňujte vodu a stříhejte stonky jednou za dva až tři dny. Do flowerboxu přilévejte obden malé množství vody.

Jak dlouho květiny vydrží?

Květiny v pugétech i květinových boxech vydrží cca týden podle toho, jak se o ně budete starat.

Hodnocení zákazníků

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.

Podobné výrobky

Chutná kytice

Chutná kytice

od 799 Kč

Sladký Valentýn

Sladký Valentýn

od 439 Kč

Wau efekt

skvělý moment překvapení a nadšení při předání dárku

Originální

zdravý a zároveň univerzální dárek pro každého

TOP kvalita

surovin, ovoce a čokolády, ruční výroba

100% čerstvost

kytice jsou vyráběny těsně před předáním a doručovány chlazené

Skvělý servis

spokojenost zákazníka na 1. místě, garance spokojenosti