Karafiáty, pryskyřníky

Hodnocení:

Složení: Karafiáty, Eukalypt, Pryskyřník, Pistácie (Řečík Lentišek)

Velikost: Průměr Výška Cena
20 cm 30 cm 599 Kč
25 cm 30 cm 769 Kč

Fialové karafiáty, starorůžové pryskyřníky

Ranunculus neboli česky pryskyřník je velmi oblíbená kytka pro své syté barvy v široké škále odstínů. Velkokvětý pryskyřník asijský má krásné široké květy podobné pivoňkám. Do této jemné elegantní kytice jsme vybrali pryskyřníky v nejprodávanější - starorůžové barvě, a doplnili jsme je o světle fialové karafiáty. Kytici dále zdobí zeleň - moderní eukalypt a větvičky keře pistácie. Tato kytice pryskyřníků a karafiátů ve fialkové a starorůžové barvě zdobená zelení má velmi moderní a zároveň něžný vzhled a hodí se proto jako dárek pro dívky ke každé příležitosti. Pryskyřníky jsou jedny z nejkrásnějších jarních květin a pro své zářivé barvy jsou symbolem naděje, lásky a přátelství.

Pryskyřníky - pěstování, význam, prodej a vše o nich

Pryskyřníky jsou jarní a podzimní cibuloviny, které můžeme pěstovat na zahradě, doma v květináči či truhlíku. U nás se nejčastěji pěstuje jako okrasná trvalka pryskyřník asijský velkokvětý, který je jen mírně jedovatý. Hlízy pryskyřníků se vysazují na jaře nebo na podzim do kypré půdy bohaté na živiny. Pryskyřníky ocení časté zalévání a světlé místo se slunečním svitem. Syté až zářivé barvy pryskyřníků jsou důvodem jejich popularity - prodávají se ve žluté, oranžové, červené či růžové barvě. Pryskyřníky se často používají do svatební kytice z pryskyřníků, které naše floristky vážou spíše z jemných odstínů růžové, krémové, lososové nebo světle fialkové barvy.

Jak se o květiny starat?

Květiny i květinové flowerboxy uchovávejte na světlém místě v pokojové teplotě. Nevystavujte je přílišnému teplu či slunci na okně či u topení. Květinám v pugétu vyměňujte vodu a stříhejte stonky jednou za dva až tři dny. Do flowerboxu přilévejte obden malé množství vody.

Jak dlouho květiny vydrží?

Květiny v pugétech i květinových boxech vydrží cca týden podle toho, jak se o ně budete starat.

Hodnocení zákazníků

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.

Podobné výrobky

Nejčastěji dohromady zakoupené

Wau efekt

skvělý moment překvapení a nadšení při předání dárku

Originální

zdravý a zároveň univerzální dárek pro každého

TOP kvalita

surovin, ovoce a čokolády, ruční výroba

100% čerstvost

kytice jsou vyráběny těsně před předáním a doručovány chlazené

Skvělý servis

spokojenost zákazníka na 1. místě, garance spokojenosti