Registrace

Karafiáty, růže, santini
Karafiáty, růže, santini Karafiáty, růže, santini Karafiáty, růže, santini

Kytice karafiátů, růží a santini

Složení kytice:
Fotografie je pouze ilustrační, barevné odstíny se mohou lišit podle aktuální dostupnosti květin. Složení: 6 červených karafiátů, 5 žlutých růží, 3 chrizantémy santiny, 3 listy rumory, 4 listy kokosu,


Velikosti:
Cena:
799 Kč

 
 

Bezpečná platba

Profesionální kurýři

100% čerstvost

Garance spokojenosti
Jak probíhá doručení

Frutiko Kytice červené karafiáty, žluté růže a zelené santini

Frutiko představuje naši úplnou novinku! Krásné květinové pugéty těch nejčerstvějších květin. Stylová kytice se skládá z následujících květin:

Žluté růže jako královny mezi květinami jsou symbolem půvabu, vášně a žlutá je barva přátelství a radosti ze života. Karafiáty zase symbolizují vášeň a emoce. Nakonec zelené santini barevně doladí tuto krásnou kytici, která potěší oko i srdce každého obdarovaného či obdarované.

Květiny se budou hodit jako originální dárek k narozeninám, svátku, výročí nebo jen tak pro radost. Dárku doručujeme kamkoliv po celé ČR externí službou za 169 Kč od úterý do pátku. V Praze, Brně a Středočeském kraji rozváží dárky naši milí a zkušení kurýři na kteroukoliv adresu, ať už domů nebo do práce. Vybrat si můžete z dopoledního či odpoledního rozvozu dárků. Bližší informace najde na stránkách Rozvoz kytic a dárků  

Kromě čerstvých květin se Frutiko specializuje i na výrobky z ovoce, čokolády a čerstvých muffinků a dortíků - přímo domů či do práce můžete nechat zaslat jednu z našich originálních kytic jako je Kytice růží.

Květinám po doručení ustřihněte stonky, dejte do vody a přidejte živinu v prášku. Květina vydrží 4-5 dní.

Hodnocení produktu

Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!
Nejhorší           Nejlepší