Lila balíček

Hodnocení:

Složení: cukrové krystalky, Krém na cupcakes, Zlatý bisquit, Potravin. barva (glycerol, barvivo, emulgátor), Čokoláda, Jahody, Banán, Alkohol - kupující objednávkou potvrzuje, že je starší 18ti let, Muffiny, Bílá čokoláda, Čokoláda karamelová, Čokoládové ozdoby

Velikost: Přibližný počet Váha Cena
14 ks 0.90 kg 899 Kč

Dárkový balíček dobrot v lila barvě

Dárková krabička obsahuje originální dobroty - čerstvé jahody a banány v čokoládě, dortové nanuky, cupcakes s krémem a malou lahvičku prosecca. Pokud chcete jako dárek poslat své ženě, kamarádce či známé výběr těch nejlepších delikates z Frutika, doporučujeme právě tuto dárkovou sadu. Obsahuje totiž ty nejlepší laskominy - jahody a banány ve fialkové a zlaté belgické čokoládě, cupcakes bohatě zdobené lahodným krémem z mascarpone a belgické čokolády, mini dortíky na špejli a šumivé víno JP: Chenet.

mléko, sója, lepek, vejce

Jak produkty doručujete?

Všechny produkty dopravují po Praze a Středočeském kraji naši řidiči chladícími vozy. Do ostatních měst ČR je rozváží kurýrní služba Messenger v termoboxech se suchým ledem a chladítky.

Jak dlouho ovoce vydrží?

Ovocné kytice a bonboniéry je třeba spotřebovat do 24 hodin od doručení. Nesnědený zbytek vyjměte ze špejlí a obalu, vložte do uzavíratelné krabičky na jídlo a uchovejte v lednici. Zkonzumujte co nejdříve.

Hodnocení zákazníků

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.

Podobné výrobky

Nejčastěji dohromady zakoupené

Wau efekt

skvělý moment překvapení a nadšení při předání dárku

Originální

zdravý a zároveň univerzální dárek pro každého

TOP kvalita

surovin, ovoce a čokolády, ruční výroba

100% čerstvost

kytice jsou vyráběny těsně před předáním a doručovány chlazené

Skvělý servis

spokojenost zákazníka na 1. místě, garance spokojenosti