Růžový dort MDŽ

Hodnocení:

Složení: Bílá čokoláda, Čokoláda jahodová, Červené kakaové máslo, Kakao, Čokoláda, Popcakes, Sušenky, Fondán

Velikost: Počet Cena
24 ks 689 Kč

Růžový dort pro ženy k Mezinárodnímu dni žen

Každý rok slavíme 8. března Den žen, který nám připomíná stávku newyorských švadlen z roku 1908 za volební právo.Slavíme jej již přes 110 let a připomínáme si práva žen i jejich důležitost.

Dort z lahodných kakaových muffinů v belgické bílé a jahodové čokoládě je praktický tím, že jsou naskládané na vodorovném podstavci a po otevření je velmi jednoduché si vybrat jednotlivý dortík a podělit se například s kolegyněmi v práci.

Jaký darovat dárek pro ženu k MDŽ?

K Mezinárodnímu dni žen se hodí malý dárek v podobě malá jahodová bonboniéra či květina, ať už růže nebo karafiát. Malý růžový dort se srdíčky a růžičkami je také tím pravým dárkem, můžete překvapit manželku například doručením hned po ránu do práce a ona si s kolegyněmi na dortíku pochutná k snídani ke kávě.

vejce, mléko, sója, lepek

Jak dlouho vydrží pečené produkty?

Dorty, cupcakes, dortové kytice a další zákusky doporučujeme spotřebovat co nejdříve, ideálně ihned po doručení nebo do 24 hodin. Pečené produkty pro vás chystáme čerstvé tesně před doručením, korpusy a piškoty pečeme jeden den předem. Produkty, které obsahují krém uchovejte v lednici, dortové kytice bez krému stačí skladovat na chladném místě. Maximální doba spotřeby je 48 hodin, po této době se krém může začít kazit a piškot může začít tvrdnout - okorat.

Jak produkty doručujete?

Všechny produkty dopravují po Praze a Středočeském kraji naši řidiči chladícími vozy. Do ostatních měst ČR je rozváží kurýrní služba Messenger v termoboxech se suchým ledem a chladítky.

Hodnocení zákazníků

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.

Podobné výrobky

Nejčastěji dohromady zakoupené

Wau efekt

skvělý moment překvapení a nadšení při předání dárku

Originální

zdravý a zároveň univerzální dárek pro každého

TOP kvalita

surovin, ovoce a čokolády, ruční výroba

100% čerstvost

kytice jsou vyráběny těsně před předáním a doručovány chlazené

Skvělý servis

spokojenost zákazníka na 1. místě, garance spokojenosti