Vánoční věnec z popcakes

Hodnocení:

Složení: Čokoláda, Bílá čokoláda, Tmavá čokoláda, Lískové ořechy, Kakao, Kokos, Popcakes, Potravin. barva (glycerol, barvivo, emulgátor)

Velikost: Počet Cena
30 ks 839 Kč
50 ks 1 239 Kč
70 ks 1 589 Kč

Vánoční věnec

Vánoční věnec neodmyslitelně patří k adventnímu období. Položili jste si na stůl už ten svůj? Nebo si lámete hlavu nad tím, jak ho udělat nebo co přinést hostiteli na vánoční oslavu? Objednejte si dortovou kytici Vánoční věnec z dortíků a sladkých popcakes, které doplňuje kombinace sušenek a kokosu. Navíc se na něm působivě střídá tmavá a bílá čokoláda, čímž tento jedlý adventní věnec hýří barevností. Vánoční věnec je ideální dort, kterým můžete vyjádřit svým blízkým přání Veslých Vánoc všeho dobrého do nového roku 2016.

Umocněte vánoční atmosféru i dalšími kyticemi Frutiko, jako jsou Vánoční hvězda, anebo potěšte kolegy v práci našimi cupcakes Vánoční muffiny. Můžete si je objednat online a po celé České republice vám je doručíme jen za 169 Kč.

   

kokos, mléko, sója, ořechy, lepek, vejce

Čokoláda - cukr, kakaové máslo, emulgátor: E322 SOJOVÝ lecitin, aroma, rostlinný tuk (palmová jádra, kokosový ořech), Bílá čokoláda - sušené MLÉKO, laktóza., Hořká čokoláda - kakaová hmota, odtučněné kakao, laktóza., Lískové ořechy, Kakao, Kokos, Popcakes - pšeničná mouka, cukr, rostlinný tuk (palmový a slunečnicový), modifikovaný škrob, dextroza, sušené bílky, pečící prášek (E450, E500), odtučněné sušené mléko, regulátor vlhkosti: sorbitol. emulgátory: sojový lecitin, E472e, sůl, aroma., Glycerol (E422), barviva E122/E129/E133/E102/E132/E104/E155/E124/E110/E172 (může negativně ovlivňovat pozornost dětí), emulgátor (E322)

Jak dlouho vydrží pečené produkty?

Dorty, cupcakes, dortové kytice a další zákusky doporučujeme spotřebovat co nejdříve, ideálně ihned po doručení nebo do 24 hodin. Pečené produkty pro vás chystáme čerstvé tesně před doručením, korpusy a piškoty pečeme jeden den předem. Produkty, které obsahují krém uchovejte v lednici, dortové kytice bez krému stačí skladovat na chladném místě. Maximální doba spotřeby je 48 hodin, po této době se krém může začít kazit a piškot může začít tvrdnout - okorat.

Jak produkty doručujete?

Všechny produkty dopravují po Praze a Středočeském kraji naši řidiči chladícími vozy. Do ostatních měst ČR je rozváží kurýrní služba Messenger v termoboxech se suchým ledem a chladítky.

Hodnocení zákazníků

Елена

16.01.2020

Добрый день!!! Спасибо большое за этот яркий, праздничный и вкусный "фейерверк" пирожных!!!!

Podobné výrobky

Nejčastěji dohromady zakoupené

Wau efekt

skvělý moment překvapení a nadšení při předání dárku

Originální

zdravý a zároveň univerzální dárek pro každého

TOP kvalita

surovin, ovoce a čokolády, ruční výroba

100% čerstvost

kytice jsou vyráběny těsně před předáním a doručovány chlazené

Skvělý servis

spokojenost zákazníka na 1. místě, garance spokojenosti