Jarní balíček

Hodnocení:

Složení: Krém na cupcakes, Potravin. barva (glycerol, barvivo, emulgátor), Čokoláda, Jahody, Alkohol - kupující objednávkou potvrzuje, že je starší 18ti let, Muffiny, Bílá čokoláda, Čokoláda jahodová, Čokoládové ozdoby, cukrové krystalky

Velikost: Přibližný počet Váha Cena
14 ks 0.90 kg 899 Kč

Jarní dárkový balíček delikates

Dárková krabička v jarních barvách - bastelově žluté a magento růžové. Box delikates obsahuje čerstvé jahody v belgické čokoládě, pralinky s čerstvými malinami v bílé čokoládě, dortové nanuky, cupcakes a šumivé víno JP: Chenet. Originální dobroty v žluté a růžové barvě vyrábíme z čerstvého ovoce a kvalitní bílé belgické čokolády, která je obarvená do požadované barvy. Tento netradiční dárkový boxík s pochutinami udělá radost každé ženě, která ráda mlsá. Pro pány vám rádi změníme barvu například na modrou nebo zelenou.

mléko, sója, lepek, vejce

Jak produkty doručujete?

Všechny produkty dopravují po Praze a Středočeském kraji naši řidiči chladícími vozy. Do ostatních měst ČR je rozváží kurýrní služba Messenger v termoboxech se suchým ledem a chladítky.

Jak dlouho ovoce vydrží?

Ovocné kytice a bonboniéry je třeba spotřebovat do 24 hodin od doručení. Nesnědený zbytek vyjměte ze špejlí a obalu, vložte do uzavíratelné krabičky na jídlo a uchovejte v lednici. Zkonzumujte co nejdříve.

Hodnocení zákazníků

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.

Podobné výrobky

Nejčastěji dohromady zakoupené

Wau efekt

skvělý moment překvapení a nadšení při předání dárku

Originální

zdravý a zároveň univerzální dárek pro každého

TOP kvalita

surovin, ovoce a čokolády, ruční výroba

100% čerstvost

kytice jsou vyráběny těsně před předáním a doručovány chlazené

Skvělý servis

spokojenost zákazníka na 1. místě, garance spokojenosti