Narozeniny děti

Nejprodávanější produkty

1

Čokoládová fantasie

Kytice Čokoládová fantasie Kytice Čokoládová fantasie z čerstvých jahod namočených v mléčné čokoládě, zdobených bílou čokoládou, potěší jako dárek...

od 1 039 Kč

2

Šťavnatá květinka

Šťavnatá květinka Šťavnatá květinka z čerstvého ovoce a čokolády se skládá z jahod, jablek namočených v čokoládě, exotických melounů, hroznového v...

od 1 149 Kč

3

Čokoládová trikolora

Kytice Čokoládová trikolora Kytice Čokoládová trikolora z čerstvých jahod namočených v mléčné čokoládě, zdobených bílou čokoládou, ...

od 1 039 Kč

Fotbalový míč

Fotbalový míč

od 789 Kč

Halloween kytice

Halloween kytice

od 809 Kč

Ovocná bomba

Ovocná bomba

od 1 469 Kč

Pro děti

Pro děti

od 1 039 Kč

Krása nebeská

Krása nebeská

od 1 099 Kč

Růžový dort

Růžový dort

od 839 Kč

Modré z nebe

Modré z nebe

od 839 Kč

Dort Zvířátka

Dort Zvířátka

od 1 389 Kč

Pro holčičku

Pro holčičku

od 839 Kč

Narozeniny děti

Dárky pro děti k narozeninám

Vybrat dobrý narozeninový dárek pro děti není jednoduché. Může se zdát, že mají děti už vše a jejich záliby nebo oblíbené hračky se mění velmi rychle. Proto je důležité vybrat dárek, který bude originální, vtipný a zároveň se hodí pro dítě v jakémkoli věku. Frutiko dárková služba proto nabízí široký výběr narozeninových dárků pro děti - ovocné a čokoládové kytice, bonboniéry i dětské narozeninové dorty.

Tipy na nejlepší dárky k narozeninám pro děti každého věku

Pokud se chcete trefit a vymyslet úplně TOP narozeninový dárek pro dítě, vybírejte podle pohlaví dítěte - zda se jedná o dárek k narozeninám pro holku nebo kluka, a podle věku oslavence - jiné budou narozeninové dárky pro školkové děti, kterým je 2/3/4 roky a jiné vyberete dárky pro děti školní a předškolní k 5./6./7./8. narozeninám. Narozeninové dárky pro puberťáky - dívky a chlapce ve věku 10 až 15 let nevyjímaje. 

Oblíbené narozeninové dárky pro školkové děti ve věku dva až pět let jsou ovocné kytice z čerstvého ovoce bez čokolády. Většina školek zakazuje nosit do školky bonbony či sladké zákusky a dorty, ovocné kytice jsou ale povolené a velmi populární. Dítě, které slaví 2 roky, 3 roky, 4 roky nebo 5 let kytici z čerstvého ovoce jistě ocení.

Mezi top narozeninové dárky pro školáky na prvním stupni - děti ve věku šest až deset let patří ovocné bonboniéry, kytice z ovoce a čokolády a také narozeninové dorty. Vzhled o složení vybírejte podle preferencí oslavence. Kluci, kteří slaví 6let, 7 let, 8 let, 9 let nebo 10 let milují minecraft, pokemony nebo fotbal. Holky v tomto věku ocení dort Barbie nebo třeba Ledové království.

Puberťáky - chlapce a dívky na druhém stupni ve věku deset až patnáct let potěšíte čokoládovými kyticemi s hodně čokolády, ale i dortem v designu Wednesday, nebo s jejich oblíbenou hudební kapelou či sportem. Jejich věk - 11 let, 12 let, 13 let, 14 let nebo 15 let napíšeme na dort spolu s jejich jménem. Dárky od Frutiko ocení také dospělí či ti, kdo nově dospělost slaví, ať už jsou to 18.narozeniny nebo 21. narozeniny.

Wau efekt

skvělý moment překvapení a nadšení při předání dárku

Originální

zdravý a zároveň univerzální dárek pro každého

TOP kvalita

surovin, ovoce a čokolády, ruční výroba

100% čerstvost

kytice jsou vyráběny těsně před předáním a doručovány chlazené

Skvělý servis

spokojenost zákazníka na 1. místě, garance spokojenosti