Narozeniny děti

Nejprodávanější produkty

1

Čokoládová fantazie

Kytice Čokoládová fantazie Kytice Čokoládová fantazie z čerstvých jahod namočených v mléčné čokoládě, zdobených bílou čokoládou, potěší jako dárek...

od 1 039 Kč

2

Šťavnatá květinka

Šťavnatá květinka Šťavnatá květinka z čerstvého ovoce a čokolády se skládá z jahod, jablek namočených v čokoládě, exotických melounů, hroznového v...

od 1 149 Kč

3

Usměvavé jahody

Usměvavé jahody se smajlíky Jahody v mléčné a žluté čokoládě se smajlíky potěší děti i dospělé. Čerstvé, sladké jahody zdobené belgickou čoko...

459 Kč od 419 Kč

Fotbalový míč

Fotbalový míč

od 789 Kč

Halloween kytice

Halloween kytice

od 809 Kč

Duhová kytice jahod

Duhová kytice jahod

od 1 099 Kč

Ovocná bomba

Ovocná bomba

od 1 469 Kč

Pro děti

Pro děti

od 1 039 Kč

Ovocné donuty

Ovocné donuty

od 309 Kč

Krása nebeská

Krása nebeská

od 1 099 Kč

Modré z nebe

Modré z nebe

od 839 Kč

Narozeniny děti

Dárky pro děti k narozeninám

Vybrat dobrý narozeninový dárek pro děti není jednoduché. Může se zdát, že mají děti už vše a jejich záliby nebo oblíbené hračky se mění velmi rychle. Proto je důležité vybrat dárek, který bude originální, vtipný a zároveň se hodí pro dítě v jakémkoli věku. Frutiko dárková služba proto nabízí široký výběr narozeninových dárků pro děti - ovocné a čokoládové kytice, bonboniéry i dětské narozeninové dorty.

Tipy na nejlepší dárky k narozeninám pro děti každého věku

Pokud se chcete trefit a vymyslet úplně TOP narozeninový dárek pro dítě, vybírejte podle pohlaví dítěte - zda se jedná o dárek k narozeninám pro holku nebo kluka, a podle věku oslavence - jiné budou narozeninové dárky pro školkové děti, kterým je 2/3/4 roky a jiné vyberete dárky pro děti školní a předškolní k 5./6./7./8. narozeninám. Narozeninové dárky pro puberťáky - dívky a chlapce ve věku 10 až 15 let nevyjímaje. 

Oblíbené narozeninové dárky pro školkové děti ve věku dva až pět let jsou ovocné kytice z čerstvého ovoce bez čokolády. Většina školek zakazuje nosit do školky bonbony či sladké zákusky a dorty, ovocné kytice jsou ale povolené a velmi populární. Dítě, které slaví 2 roky, 3 roky, 4 roky nebo 5 let kytici z čerstvého ovoce jistě ocení.

Mezi top narozeninové dárky pro školáky na prvním stupni - děti ve věku šest až deset let patří ovocné bonboniéry, kytice z ovoce a čokolády a také narozeninové dorty. Vzhled o složení vybírejte podle preferencí oslavence. Kluci, kteří slaví 6let, 7 let, 8 let, 9 let nebo 10 let milují minecraft, pokemony nebo fotbal. Holky v tomto věku ocení dort Barbie nebo třeba Ledové království.

Puberťáky - chlapce a dívky na druhém stupni ve věku deset až patnáct let potěšíte čokoládovými kyticemi s hodně čokolády, ale i dortem v designu Wednesday, nebo s jejich oblíbenou hudební kapelou či sportem. Jejich věk - 11 let, 12 let, 13 let, 14 let nebo 15 let napíšeme na dort spolu s jejich jménem. Dárky od Frutiko ocení také dospělí či ti, kdo nově dospělost slaví, ať už jsou to 18.narozeniny nebo 21. narozeniny.

Wau efekt

skvělý moment překvapení a nadšení při předání dárku

Originální

zdravý a zároveň univerzální dárek pro každého

TOP kvalita

surovin, ovoce a čokolády, ruční výroba

100% čerstvost

kytice jsou vyráběny těsně před předáním a doručovány chlazené

Skvělý servis

spokojenost zákazníka na 1. místě, garance spokojenosti