Registrace

Svatby

Svatby

Ovocné a dortové kytice Frutiko, tácy s ovocem v čokoládě či muffiny originálně ozdobí Vaši svatební hostinu a svatební hosté si na nich skvěle pochutnají. Frutiko zajišťuje svatební občerstvení a catering již 4 roky. Připraví Vám malé kytice na každý stůl či velkou kytici na svatební raut, jahůdky v čokoládě v podobě ženicha a nevěsty k welcome drinku a další netradiční svatební pamlsky dle Vašich požadavků a přání.

Candy bar

Na svatební candy bar se skvěle hodí kombinace ovocné kytice a táců s ovocem v čokoládě. Kytice nadchne hosty a přiláká jejich pozornost a tácy s ovocem jsou hned po ruce na uzobávání lahodných kousků čerstvého ovoce v belgické čokoládě.

Výslužky

Jako svatební výslužky pro svatební hosty Vám rádi připravíme malé krabičky nebo pytlíčky s čerstvým ovocem v čokoládě dárkově balené podle Vašich přání.

Dárky pro novomanžele

Dárek novomanželům v podobě ovocné kytice ozdobené jejich jmény, datem svatby či ženichem a nevěstou můžete přinést přímo na svatbu, kde si na ní novomanželé spolu s hosty pochutnají, nebo ji poslat po svatbě kurýrem novomanželům domů či do zaměstnání jako gratulaci.