Registrace

Banánové růže v čokoládě
Banánové růže v čokoládě Banánové růže v čokoládě Banánové růže v čokoládě Banánové růže v čokoládě

Bonboniéra Banánové růže v čokoládě

Složení kytice:
Banány, Čokoláda tmavá, Bílá čokoláda,


Velikosti:
Přibližný počet:
Váha:
Cena:
12 ks
0,4 kg
399 Kč
20 ks
0,6 kg
549 Kč
24 ks
0,8 kg
749 Kč


Hodnocení produktu rating rating rating rating rating
 
 

Bezpečná platba

Profesionální kurýři

100% čerstvost

Garance spokojenosti
Jak probíhá doručení

Čokoládové růžičky

Banánové růže v čokoládě jsou netradiční bonboniéra vytvořená z čerstvých banánů v čokoládě. Dokonalá kombinace sladkého banánu a kvalitní bílé a tmavé čokolády zachutná všem. Banány v čokoládě ve tvaru růží nejen skvěle chutnají, ale také krásně vypadají. Ideální bonboniéry pro přítelkyni, maminku, kamarádku či kolegyni. Standardní bonboniera obsahuje 18 kousků banánů v čokoládě, velká bonboniera 25 kousků. Banánové růžičky můžete objednat i jako kytice růží.

Všechny ovocné bonboniéry Frutiko jsou vyráběny z toho nejlepšího čerstvého ovoce a prémiové belgické čokolády. Bonboniéra Banánové růže obsahuje oblíbenou kombinaci banánů v čokoládě, která potěší, děti i dospělé jako dárek k jakékoli příležitosti. Rozvoz bonboniér a květin Frutiko po celé České republice zajišťuje externí kurýrní služba za 169 Kč každý všední den od 8 do 17 hodin. Vaše blízké a známé tak můžete potěšit sladkým překvapením ať jsou kdekoli v celé ČR.

mléko, sója

Hodnocení produktu

Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!
Nejhorší           Nejlepší

placeholder

Hanka

Dobrý den, ke kulatinám mi ji pořídil náš pan ředitel a mohu říct upřímně, že k těm bublinkám se to hodilo :) Jen se mi pak po cestě domů rozsypaly do kabelky, protože se mi otevřela krabice ... Jinak fajn nápad. Hana