Harmonie chutí

Hodnocení:

Složení: Jahody, Kokos, Lískové ořechy, Muffiny, Tmavá čokoláda, Bílá čokoláda, čokokousky, Čokoláda

Velikost: Přibližný počet Váha Cena
9 ks 0.30 kg 459 Kč
15 ks 0.50 kg 659 Kč
20 ks 0.70 kg 819 Kč

Harmonie chutí bonboniéra

Ovocno - muffinová bonboniéra Harmonie chutí je luxusní a chutná bonboniéra, o které přesně vypovídá její název. Muffiny a jahody jsou namočeny v tmavé nebo bílé čokoládě a posypány kokosem, čokoládovými hoblinkami nebo lískovými oříšky. Všechny chutě k sobě ladí a budete příjemně překvapeni kombinací jahod a muffinů.

Lahodné kousky jahod a muffinů jsou zabaleny v dárkové krabičce s mašlí. Nevíte si rady, co darovat k svátku nebo svým obchodním partnerům? Tato originální bonboniéra je to pravé jako dárek nebo překvapení nebo poděkování.

Netradiční bonboniéra, která překvapí

Bonboniéru Harmonii chutí můžete darovat jako malý dárek nebo přidat k Vaší objednávce ovocných, dortových a čokoládových kytic, květinových krabic či originálnímu dárku, které Frutiko.cz nabízí.

Rozvážíme denně po celé České republice nebo nabízíme osobní odběr v Praze a v Brně.

mléko, sója, ořechy, lepek, vejce, kokos

Jak produkty doručujete?

Všechny produkty dopravují po Praze a Středočeském kraji naši řidiči chladícími vozy. Do ostatních měst ČR je rozváží kurýrní služba Messenger v termoboxech se suchým ledem a chladítky.

Jak dlouho ovoce vydrží?

Ovocné kytice a bonboniéry je třeba spotřebovat do 24 hodin od doručení. Nesnědený zbytek vyjměte ze špejlí a obalu, vložte do uzavíratelné krabičky na jídlo a uchovejte v lednici. Zkonzumujte co nejdříve.

Hodnocení zákazníků

Lenka

20.02.2022

Objednala jsem Harmonii a zároveň s objednávkou požádala a trochu nestandardní doručování pro paní, která je zcela imobilní. Frutiko vše zvládlo na výbornou, včetně průběžné komunikace. Obdarovaná paní je nadšená.....Kvalita bonboniéry je vynikající. Z reakce obdarované paní ...FRUTIKO-to je neskutečný-maxi jahody v čokoládě posypané mandlemi, apod. :-)

Katerina Enoklova

06.08.2021

Již po několikáté jsem objednala pro své blízké a kamarády dobroty z Frutika a jsem moc spokojena jak s kvalitou všech produktů, které jsem již vyzkoušela, tak i doručením a komunikací s obchodem

Podobné výrobky

Nejčastěji dohromady zakoupené

Wau efekt

skvělý moment překvapení a nadšení při předání dárku

Originální

zdravý a zároveň univerzální dárek pro každého

TOP kvalita

surovin, ovoce a čokolády, ruční výroba

100% čerstvost

kytice jsou vyráběny těsně před předáním a doručovány chlazené

Skvělý servis

spokojenost zákazníka na 1. místě, garance spokojenosti