Registrace

Harmonie chutí
Harmonie chutí Harmonie chutí Harmonie chutí

Bonboniéra Harmonie chutí

Složení kytice:
10 ks muffinů, 5 ks jahod, Kokos, Lískové oříšky, Pistácie, Čokoládové kousky, Čokoládová posypka bílá, Čokoládová posypka mléčná, Tmavá čokoláda, Bílá čokoláda,


Velikosti:
Přibližný počet:
Váha:
Cena:
9 ks
0,4 kg
349 Kč
15 ks
0,6 kg
499 Kč
20 ks
0,8 kg
599 Kč


Hodnocení produktu rating rating rating rating rating
 
 

Bezpečná platba

Profesionální kurýři

100% čerstvost

Garance spokojenosti
Jak probíhá doručení

Harmonie chutí bonboniéra

Ovocno - muffinová bonboniéra Harmonie chutí je luxusní a chutná bonboniéra, o které přesně vypovídá její název. Muffiny a jahody jsou namočeny v tmavé nebo bílé čokoládě a posypány kokosem, čokoládovými hoblinkami nebo lískovými oříšky. Všechny chutě k sobě ladí a budete příjemně překvapeni kombinací jahod a muffinů.

Lahodné kousky jahod a muffinů jsou zabaleny v dárkové krabičce s mašlí. Nevíte si rady, co darovat k svátku nebo svým obchodním partnerům? Tato originální bonboniéra je to pravé jako dárek nebo překvapení nebo poděkování.

Netradiční bonboniéra, která překvapí

Bonboniéru Harmonii chutí můžete darovat jako malý dárek nebo přidat k Vaší objednávce ovocných, dortových a čokoládových kytic, květinových krabic či originálnímu dárku, které Frutiko.cz nabízí.

Rozvážíme denně po celé České republice nebo nabízíme osobní odběr v Praze a v Brně.

mléko, sója, lepek, vejce, ořechy

Hodnocení produktu

Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!
Nejhorší           Nejlepší

placeholder

Katerina Enoklova

Již po několikáté jsem objednala pro své blízké a kamarády dobroty z Frutika a jsem moc spokojena jak s kvalitou všech produktů, které jsem již vyzkoušela, tak i doručením a komunikací s obchodem