Registrace

 • Valentýn
  0
 • Barva květin
  0
  0
  0
 • Druh produktu
  0
 • Typ květiny
  0
  0
Rozvoz květin Kolín

Donáška květin, dárků a dortů do Kolína

Květiny, ovocné kytice, dorty a další jedlé dárky doručujeme do Kolína a po Středočeském kraji vlastními kurýry chladícími vozy za 249 Kč. Na výběr je ve všední dny dopolední rozvoz mezi 9:00 - 13:00 nebo odpoledne 13:00 - 17:00 a o víkendech a svátcích časové rozmezí mezi 8:00 - 14:00.

Do Kolína i kamkoliv jinam po ČR doručujeme květiny také externí kurýrní službou a to za 199 Kč ve dnech úterý až pátek v čase 8:00 - 17:00. Kytice je přepravována v chladícím termoboxu se suchým ledem. Čas doručení v tomto případě není možné blíže upřesnit, kurýr je ale flexibilní a v rámci města může po domluvě přejet na jinou adresu.

O přibližném čase doručení Vás v den donášky kytice bude informovat kurýr formou SMS. Pokud byste chtěli vědět přesnější čas doručení a nepřišla Vám SMS, zavolejte nám prosím v den doručení kdykoliv po 8. hodině ráno, čas doručení Vám sdělí náš dispečer.

Pokud se v den doručení nacházíte vy nebo příjemce kytice na více adresách v rámci jednoho města, nevadí! Napište tuto informaci do poznámky k objednávce s požadavkem, aby řidč dopředu zavolal a ujistil se, na které z adres se právě nacházíte. Naši profesionální kurýři si s doručením poradí a udělají vše pro to, aby předání proběhlo v pořádku.

Květiny rozvážíme v chladících termoboxech a jsou tedy po předání čerstvé a chlazené. Obsahují dárkové balení a blahopřání. V případě jakékoliv komplikace kontaktujte prosím naši vstřícnou zákaznickou podporu, garantujeme Vaši spokojenost a domluvíme se s Vámi na řešení či kompenzaci v případě jakéhokoliv pochybení z naší strany.

Květiny Kolín i dorty Kolín lze objednat snadno online, telefonicky nebo přes email minimálně jeden den před očekáváných doručením balíčků, a to do 15:00. Zaslat květiny ještě dnes umíme pouze s doručením po Praze, po Středočeském kraji nejdříve zítra. Při online objednávce květiny uveďte především konkrétní adresu doručení květin, jméno a telefon příjemce, který květiny převezme. Ohledně času doručení květin budete předem informováni.

Doručení květin do Kolína i ostatních měst ČR

Doručujeme kamkoliv po republice, nejen do vybraných větších měst uvedených v tabulce níže, ale i do nejmenšího a nejvzdálenějšího městečka v Čechách či na Moravě.

rozvoz Česká Lípa rozvoz Karlovy Vary rozvoz Český Brod rozvoz Mladá Boleslav rozvoz Plzeň rozvoz Pardubice rozvoz Ústí nad Labem
rozvoz Přerov rozvoz Jablonec nad Nisou rozvoz Brandýs n/L rozvoz Hradec Králové rozvoz Jihlava rozvoz Kladno rozvoz Liberec
rozvoz Olomouc rozvoz Lysá n/L rozvoz České Budějovice rozvoz Zlín rozvoz Teplice rozvoz Ostrava rozvoz Šumperk
rozvoz Uherské Hradiště rozvoz Děčín rozvoz Chomutov rozvoz Třebíč rozvoz Karviná rozvoz Třinec rozvoz Hodonín
rozvoz Havířov rozvoz Havlíčkův Brod rozvoz Cheb rozvoz Kladno rozvoz Most rozvoz Tábor rozvoz Český Těšín
rozvoz Frýdek Místek rozvoz Břeclav rozvoz Brandýs n/L rozvoz Jihlava rozvoz Kralupy n/V rozvoz Orlová rozvoz Litvínov
rozvoz Beroun rozvoz Benešov rozvoz Zlín rozvoz Pardubice rozvoz Český Brod rozvoz Kolín rozvoz Litoměřice
rozvoz Trutnov rozvoz Opava rozvoz Prostějov rozvoz Písek rozvoz Příbram rozvoz Znojmo  

Číst více ...


Doručení květin, dárků a dortů do Kolína kurýrem

Krabice žlutých a růžových tulipánů Představujeme Vám úplnou novinku v nabídce květin: ručně ..

999 Kč

Bílá krabice s nápisem Miluji tě a rudými růžemi Romantické dárky jsou skvělý způsob, jak něk..

od 1 099 Kč

Krabice bílých tulipánů Představujeme Vám úplnou novinku v nabídce květin: ručně vázané tulip..

1 099 Kč

Kytice rudých růží Kytice růží v počtu dle vlastního výběru potěší jako dárek každou ženu. Ru..

od 3 599 Kč