Valentýnské donuty

Hodnocení:

Složení: Čokoláda, Bílá čokoláda, Mléčná čokoláda, Tmavá čokoláda, Čokoláda jahodová, Kakao, Popcakes, Potravin. barva (glycerol, barvivo, emulgátor)

Velikost: Přibližný počet Cena
8 ks 309 Kč
15 ks 599 Kč
25 ks 839 Kč

Nejlepší donuty k Valentýnu

Zamilované valentýnské mini-koblížky neboli donuty jsou naší valentýnskou novinkou. Těsto na tyto donuty je upečené podle receptu na "cake popsicle" nebo takzvané "cake pops". Pop cakes jsou dortová lízátka na špejli, která jsou tvořená z upečeného piškotového těsta rozdrceného a smíchaného s krémem, v našem případě mascarpone a belgické čokolády. Těsto je pak ozdobené belgickou čokoládou, posypkami a čokoládovými ozdobami s valentýnskými motivy - srdíčky a pusinkami.

vejce, mléko, sója, lepek

Čokoláda - cukr, kakaové máslo, emulgátor: E322 SOJOVÝ lecitin, aroma, rostlinný tuk (palmová jádra, kokosový ořech), Bílá čokoláda - sušené MLÉKO, laktóza., Mléčná čokoláda - sušené mléko, kakaová hmota., Hořká čokoláda - kakaová hmota, odtučněné kakao, laktóza., Čokoláda jahodová - sušené MLÉKO, barvivo: E120, E129, glycerol (422), lecitin (322), Kakao, Popcakes - pšeničná mouka, cukr, rostlinný tuk (palmový a slunečnicový), modifikovaný škrob, dextroza, sušené bílky, pečící prášek (E450, E500), odtučněné sušené mléko, regulátor vlhkosti: sorbitol. emulgátory: sojový lecitin, E472e, sůl, aroma., Glycerol (E422), barviva E122/E129/E133/E102/E132/E104/E155/E124/E110/E172 (může negativně ovlivňovat pozornost dětí), emulgátor (E322)

Jak dlouho vydrží pečené produkty?

Dorty, cupcakes, dortové kytice a další zákusky doporučujeme spotřebovat co nejdříve, ideálně ihned po doručení nebo do 24 hodin. Pečené produkty pro vás chystáme čerstvé tesně před doručením, korpusy a piškoty pečeme jeden den předem. Produkty, které obsahují krém uchovejte v lednici, dortové kytice bez krému stačí skladovat na chladném místě. Maximální doba spotřeby je 48 hodin, po této době se krém může začít kazit a piškot může začít tvrdnout - okorat.

Jak produkty doručujete?

Všechny produkty dopravují po Praze a Středočeském kraji naši řidiči chladícími vozy. Do ostatních měst ČR je rozváží kurýrní služba Messenger v termoboxech se suchým ledem a chladítky.

Hodnocení zákazníků

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.

Podobné výrobky

Nejčastěji dohromady zakoupené

Wau efekt

skvělý moment překvapení a nadšení při předání dárku

Originální

zdravý a zároveň univerzální dárek pro každého

TOP kvalita

surovin, ovoce a čokolády, ruční výroba

100% čerstvost

kytice jsou vyráběny těsně před předáním a doručovány chlazené

Skvělý servis

spokojenost zákazníka na 1. místě, garance spokojenosti